Okna – Skorzystaj z naszej wiedzy architektonicznej
Okna decydują o wyglądzie budynku, pozwalają na widok na zewnątrz i wewnątrz, są najważniejszymi elementami i centrum architektury.

Dlatego zwracamy szczególną uwagę na funkcję i efekt okien i drzwi wejściowych w architekturze oraz przygotowaliśmy dla Ciebie niezbędne informacje na naszej stronie internetowej VISION.CONNECTION. ARCHITEKTURA .

Został zaprojektowany jako źródło inspiracji z kompetencjami tematycznymi i powinien dostarczyć przydatnych informacji do codziennego planowania – od wartości U do pomysłów projektowych, teoretycznie i praktycznie, trochę szczegółowo, niektóre jako przegląd. Pokażemy Ci wiele szczegółowych rozwiązań i referencji, widzianych z holistycznego widoku architektonicznego.

BIM jest akronimem do modelowania informacji o budynku lub modelu informacji o budynku. Opisuje proces projektowania budynku wspólnie, wykorzystując jeden spójny system modeli komputerowych, a nie oddzielne zestawy rysunków.

NBS Plus to biblioteka informacji technicznych produktu Internorm, napisana przez ekspertów RIBA w formacie NBS i powiązana z określonymi klauzulami w wiodących na rynku programach specyfikacyjnych NBS.

 

okien uPVC .